Bijgewerkt op:

Gepubliceerd op:

SchildklierNL aanwezig op Dag van de Vrouwengezondheid van stichting Voices for Women

Op zaterdag 13 juni 2026 is SchildklierNL aanwezig op de Dag van de Vrouwengezondheid 2026 in de Koninklijke Jaarbeurs in Utrecht. Waar we normaal vooral zichtbaar zijn tijdens de Week van de Schildklier, staan we dit keer wat later met een stand op deze landelijke dag rondom vrouwengezondheid.

Bezoekers kunnen bij onze stand terecht voor informatie, herkenning en een gesprek. Want hoewel schildklieraandoeningen veel voorkomen, blijven klachten vaak onzichtbaar en lastig te duiden. Juist daarom is het belangrijk om elkaar te ontmoeten en ervaringen te delen. Zoals ook terugkomt in het magazine Schild: het leven met een schildklieraandoening vraagt vaak om balans, begrip en erkenning .

De Dag van de Vrouwengezondheid biedt een breed programma met presentaties, workshops en een informatiemarkt. Een van de bijzondere onderdelen is de bijdrage van Trijntje Oosterhuis. Zij verzorgt een inspirerende en muzikale workshop en sluit de dag af met een optreden. In haar verhaal neemt ze bezoekers mee in haar persoonlijke ervaringen met onzekerheid, groei en het vinden van je eigen stem.

Het evenement is bedoeld voor iedereen die interesse heeft in vrouwengezondheid, van patiënten tot zorgprofessionals. Naast inspiratie en kennis is er ook ruimte voor ontmoeting en uitwisseling.

Wil je langskomen, vragen stellen of gewoon even kennismaken? Je bent van harte welkom bij onze stand.

Wanneer? 13 juni 2026
Waar? Koninklijke Jaarbeurs Utrecht

Tickets zijn verkrijgbaar via de website van het evenement.