Hoe ga je om met de invloed van een schildklieraandoening op je dagelijks leven? En hoe vind je een nieuwe balans? In het voorjaar van 2027 starten drie nieuwe online coachinggroepen van SchildklierNL. Twee groepen zijn bedoeld voor mensen met een schildklieraandoening. De derde groep richt zich speciaal op mensen die leven met of na schildklierkanker. Aanmelden is al mogelijk.
Samen werken aan een nieuwe balans
Leven met een schildklieraandoening kan veel invloed hebben op je dagelijks leven. Misschien heb je minder energie dan vroeger, vind je het lastig om je grenzen aan te geven of merk je dat mensen in je omgeving niet altijd begrijpen wat je doormaakt.
In het online coachingprogramma van SchildklierNL ga je samen met anderen op zoek naar wat jou kan helpen. Je wisselt ervaringen uit, krijgt praktische handvatten en leert om beter om te gaan met de gevolgen van je aandoening.
Het programma bestaat uit acht online bijeenkomsten van anderhalf uur. Je neemt deel in een kleine groep van maximaal acht personen, onder begeleiding van twee ervaren coaches.
Drie nieuwe groepen in 2027
In het voorjaar starten de volgende groepen:
Maandag 11 januari 2027: algemene coaching
- Tijd: 11.00 tot 12.30 uur
- Coaches: Esther en Astrid
- Acht bijeenkomsten, tot en met 19 april
Dinsdag 2 februari 2027: algemene coaching
- Tijd: 10.00 tot 11.30 uur
- Coaches: Marike en Andy
- Acht bijeenkomsten, tot en met 4 of 11 mei
Dinsdag 2 maart 2027: coaching bij schildklierkanker
- Tijd: 12.00 tot 13.30 uur
- Coaches: Annemarie en Floor
- Acht bijeenkomsten, tot en met 8 juni
De groep voor mensen met schildklierkanker biedt extra ruimte om ervaringen te delen over de gevolgen van de ziekte en de behandeling. Ook onderwerpen als energie, emoties en het dagelijks leven komen aan bod.
Wat kost deelname?
Deelname aan het volledige programma kost € 125. Donateurs van SchildklierNL betalen € 100.
Aanmelden
Wil je samen met anderen werken aan een betere balans in je dagelijks leven? Bekijk dan het volledige programma en meld je aan voor een groep die bij je past.
Bekijk de coachinggroepen en meld je aan
Er is plaats voor maximaal acht deelnemers per groep.
